Who is Acacia Clark?

14. července 2014 v 16:34 | Kittie |  News

Kdo je vlastně Acacia Brinley Clark?

"Jmenuji se Acacia Brinley Clark, narodila jsem se 22 Října 1997. Narodila jsem se v Bostonu, Massachusetts, ale o několik měsíců později jsem se s rodinou přestěhovala do Indiany, kde žilo několik členů mé rodiny. Ještě předtím než jsem začala chodit do školky jsme se přestěhovali do Pennsylvánie. V Pennsylvánii jsem začala chodit do školky a do prvního ročníku. V polovině prvního ročníku jsme se opět přestěhovali, tentokrát do Jižní Kalifornii, protože můj otec tam získal práci. Stěhovali jsme se několikrát po celé Kalifornii. Pak před letem , kdy jsem měla být páťačka jsme se přestěhovali do Georgii, ale moje rodina se tam necítila dobře, takže po čtyřech měsících jsme se přestěhovali zpět do oblasti Los Angeles. Na konci osmého ročníku jsem se rozhodla, že se přestěhuje do Minnesoty, kde měl v té době práci můj otec, takže to nebyl problém. Bydlela jsem s mým otcem asi dva měsíce, ale nevydržela jsem, chybělo mi moje sluneční LA. takže jsem se přestěhovala zpět a dokončila základní školu. Momentálně stále žiji v oblasti LA a už nikdy se nepřestěhoval nikam jinam, patřím do LA. Po všech těch letech jsem chodila do 15 škol. Potkala jsem spoustu skvělých lidí v různých oblastech, a toto vše mi pomohlo se dostat tam, kde jsem teď.O zpěv jsem se začala zajímat již ve dvou letech, kdy jsem zpívala písničky Britney Spears, asi si umíte představit, jak to vypadalo, když jsem měla 2 roky. Britney byla mou inspirací jak se stát popovou hvězdou. Když jsem byla starší, tak 7-8 let můj otec bral s sebou kameru všude, a já jsem byla vždy připravena se vyfotit. Můj sen stát se popovou hvězdou začal mizet, a tak jsem se rozhodla, že chci být modelkou. Vlastně, když jsem byla batole, měla jsem být tváří nějaké módní značky. Vybírali mezi mnou a nějakým druhým holčičkou. Bohužel nevybrali mě, protože oblečení bylo velmi malé na moje dlouhé, hubené tělo. Později, když jsem začala chodit do prvního ročníku, můj nejstarší bratr Peyton dostal hlavní roli v středoškolské divadelní hře, i když on byl ještě stále jen na základní škole. Hrál jednoho z mladších bratrů ve hře 'Annie Get Your Gun'. Po této zkušenosti jsem se i já začala zajímat o herectví, chtěla jsem být přesně jako můj bratr. Hrát si a převlékat za někoho jiného mě vážně bavilo.

Peyton se stal hercem a modelem, když jsme se poprvé přestěhovali do Jižní Kalifornii. Pomalu jsem začínala jít v šlépějích mého bratra, když jsem měla tak jedenáct let. Měla jsem svého vlastního agenta a moji rodiče byli moji manažeři. Moje první modelingová práce, kterou jsem měla byla You Rock Guitar. Pak jsem pracovala a pracovala.

Začala jsem i hrát v divadle. Hrála jsem Easter Play asi 4 roky. Také jsem hrála i ve hře, která se jmenovala 'Honky' a byl to příběh o ošklivém káčátku. Moje oblíbená divadelní hra, ve které jsem hrála se jmenovala 'Oliver', podle knihy 'Oliver Twist'. Po čase jsem si však uvědomila, že divadlo není to pravé já.

Moje rodina založila hudební skupinu v roce 2010, která se jmenovala Vocal Variations. Zpívali jsme populární písničky a cestovali po Kalifornii, Arizoně a Nevadě, kde jsme zpívali na různých karnevalech a festivalech. Tato skupina nebyla vytvořena, abychom se dostali daleko v průmyslu, ale proto, abychom cvičili zpěv před davem lidí. V roce 2010 jsme nahráli vánoční album, av roce 2011 jsme nahráli naše první originální album, které se jmenovalo 'Where' s Mark? 'Já jsem v tomto albu velmi nezpívala, protože jsem nebyla dobrá zpěvačka ... ale získala jsem zkušenost nahráváním alba ve studiu. Tato naše skupina vydržela 3 roky. Tehdy jsme měli 3 až 24 členů ve skupině. Lidé přicházeli a odcházeli. V naší skupině se vystřídalo přibližně 65 lidí. Kdybych nikdy nebyla součástí této skupiny, můj hlas by nikdy nebyl takový, jaký je nyní. V té době jsem chodila na soutěže a také jsem vždy chodila na herectví.

V sedmém ročníku jsem se rozhodla, že si založím tumblr, protože ve škole jsem byla šikanována a cítila jsem se, jako kdybych v mé rodině ani neexistovala. Tumblr bylo takové moje únikové místo. Můj blog tak jako všechny blogy měl těžké začátky, ale postupně se to zlepšovalo a zlepšovalo. Můj otec mi dal jeho DSLR foťák, a tak jsem začala fotit a dávat fotky na můj blog. Také jsem samozřejmě začala přidávat na blog moje self, které se rychle začaly šířit po celém tumblr a začalo mě follow mnoho lidí. Pak jsem začala natáčet videa pro mých followers. Lidé mi začali psát, jak moc je bavím a tak jsem tyto videa začala přidávat na youtube. Každé jedno video mělo přes 5 000 vidění, což pro mě bylo dost překvapující.

Samozřejmě, tak jak to má většina známějších lidí, i můj tumblr začal nabírat stále více a více nenávistných zpráv. Nevěděla jsem, jak to mám brát, protože jsem měla i jiné problémy a tak jsem se zhroutila. I když se dělo toto všechno, s blogováním na tumblr jsem nepřestala. Po čase jsem si na to všechno zvykla. Vždycky jsem se snažila myslet na pozitivní věci a říkala jsem si věci jako 'Neznají tě', 'Jsi krásná', 'Zůstaň silná' ...

Teď jsem vlastně dost immunná proti nenávistným komentářům. Tedy, jasné že jednou za čas mám špatné dny a když uvidím špatný komentář tak mě to nijak nepotěší, po celém tom špatném dni ... no vždy si říkám, že je to jen špatný den, ne špatný život.

Momentálně ještě vždy dělám videa na youtube a snažím se pomáhat mým fanouškům se sebepoškozováním.
Udělala jsem hodně špatných věcí v mé minulosti, které by mnozí nazvali chybami ... neříkám, že jsem hrdá za to, co jsem v minulosti udělala, ale jsem hrdá na to, jaká jsem teď a to vše ovlivnila moje minulost. Jsem hrdá na to, dokud jsem se stala. "

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama